Уже сьогодні штучний інтелект в медицині дозволяє фахівцям визначити стан здоров’я пацієнта та запропонувати шляхи його покращення. Технології допомагають діагностувати хвороби навіть за фотографіями. І не зважаючи на такий технологічний прорив, лікарям під час аналізу інформації треба залишатися на першому місці.








Про це, зокрема, йшлося під час науково-практичного семінару, організованого УкрІНТЕІ на тему “Новели у сфері інтелектуальної власності під час війни”.
А ще спікер Ігор Шевченко, заступник начальника відділу аналізу інноваційних показників і патентної інформації УкрНОІВІ торкнувся питання сучасних викликів щодо розвитку технологій в Україні, кібербезпеки та стратегії WINWIN.
Стратегія цифрового розвитку інноваційної діяльності України (WINWIN) до 2030 року, яку схвалив Уряд, визначає бачення України як держави-лідерки у сфері технологій та інновацій. Документ окреслює стратегічні цілі, принципи, напрями та завдання державної політики для стимулювання цифрової трансформації, сприяння бізнесу й стартапам, а також розширення міжнародного партнерства.
Серед головних напрямів цієї стратегії можна виділити:
– Відкриття ринків для новітніх технологій та інноваційних продуктів;
– Розбудова і підтримка сучасної інноваційної інфраструктури;
– Спрощення регуляцій у сфері інновацій;
– Забезпечення доступу до фінансування для стартапів і бізнесу;
– Розвиток людського капіталу, навчання й перекваліфікація;
– Захист прав інтелектуальної власності;
– Підтримка наукомістких та інклюзивних інновацій;
– Ефективний менеджмент державних установ у сфері інноваційної діяльності;
– Створення центрів досконалості (WinWin CoE) для кожної з ключових галузей;
-Зміцнення міжнародної співпраці для доступу до нових ринків і трансферу технологій
До пріоритетних галузей належать: DefenseTech, MedTech, AI, EdTech, Agritech, GovTech, GreenTech, напівпровідникові технології, імерсивні технології, космічні технології, безпілотні технології та автономні системи, безпечний кіберпростір, Borderless Fluid Economy.
Залишити відповідь