У рамках заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров’я, у медичній бібліотеці проведено тренінг :” У здоровому тілі – здоровий дух”.
Зі студентами Рівненська Медична Академія розбираємося з поняттям “психосоматика” та який вона має зв’язок з емоціями.
Малюємо на папері свій характер, тобто доповнюємо запропоновані зображення, різними деталями, а потім дізнаємося як психологи їх інтерпретують. Наша тренерка Надія розповідає, що негативні емоції є небезпечними, бо почасти, якщо вони не знаходять виходу, то можуть призвести до захворювання. І навпаки, позитивні враження – сприяють швидшому одужанню.

Говоримо про те що, якщо здоров’я не стоїть серед наших пріоритетів сьогодні, то через деякий час ця байдужість дасть про себе знати. Людина, яка в молодості не приділяла уваги своєму фізичному стану, не почуватиметься добре в старості. Купити здоров’я неможна, тому його потрібно берегти і зміцнювати.

Для підтримки психологічного здоров’я можна скористатися простими порадами:

  • спати 7-9 годин, адже як ми знаємо, для фізичного здоров’я важливий здоровий сон як  і для психологічного;
  • дотримуватися звичного режиму дня (розпорядку дня), як для організму так і для психіки є стресом постійна зміна режиму, наш організм як механізм, що потребує сталого розкладу роботи;
  • позитивні думки, психологи стверджують, що саме позитивне мислення є однією з основ психологічного здоров’я. Коли ми в гарному настрої, наші думки направлені в позитивне русло, то навіть морозна погода за вікном буде для нас причиною для посмішки;
  • спілкування з рідними та друзями, це ще одне джерело звідки ми можемо брати гарний настрій та враження;
  • заняття улюбленою справою чи хобі, проводячи вільний час займаючись улюбленими справами настрій буде добрий, адже коли займаєшся чимось з насолодою, то настрій в тебе легкий і теплий.