Разом зі студентами Рівненської медичної академії розбираємося в цвяхотерапії. Чим корисне стояння на дошці садху?
Практики стверджують, що дошка садху – унікальний інструмент для зміцнення тіла, духу, опрацювання психічних програм. Вона чинить величезний позитивний вплив на імунну, нервову, ендокринну системи, допомагає проживати та зцілювати фізичні блоки й емоційні травми, працювати з ментальними установками, змінювати й розширювати свідомість.
Спочатку перевіряємо дощечки на предмет того, чи не можна поранитися. Притискання повітряної кульки до поверхні доводить, що це цілком безпечно. Дошки садху – це пристосування для духовних, ментальних, енергетичних і фізичних практик, що передбачає плоский дерев’яний щит з вертикально вбитими цвяхами.

Наша тренерка Юлія, радить виконувати вправу повільно та концентрувати увагу на якихось значущих для нас речах.
Цвяхотерапією займаємося у шкарпетках, але позитивний ефект відчувають усі учасники тренінгу. Студенти розповідають, лщо прилив енергії відчувається одразу, навіть після нетривалого стояння. Чому? Бо цвяхи чинять тиск на ступні, що сприяє покращенню здоров’я на фізіологічному, психологічному та енергетичному рівнях. Навіщо йоги лежать і стоять на цвяхах, для чого потрібна практика на дошці садху, допоможемо розібратися початківцям.
Дошки садху – є недорогим джерелом глибокого розслаблення й омолодження тіла. Практика збільшує життєву силу, видаляючи блокування вздовж спинного мозку і згладжуючи потік енергії. Працює безпосередньо з фізичними, емоційними та духовними аспектами благополуччя. Використовується для лікування різних захворювань, особливо захворювань, пов’язаних із психічним здоров’ям.
Суть не в тому, щоб терпіти біль або змагатися, хто більше простоїть за часом. А в тому, щоб трансформувати відчуття в глибоке розслаблення за допомогою роботи з диханням, нехай навіть на короткий час для початку. Біль почне повністю зникати після 5-10 хвилин довгих видихів, вимовляння медитативних звуків “Ом” і розслаблення всього тіла.