Шоколад діє на людину немов наркотики, але без шкоди для організму.

І як виявляється шоколад не тільки піднімає настрій, але і може врятувати від депресії, за рахунок вмісту в ньому магнію, який крім усього і підвищує імунітет людини, а так само покращує пам’ять.

Однак якщо є багато шоколаду, стрес або депресія можуть здолати ще більше від того що шоколад вже не буде давати такого ефекту.

Також в ньому міститься триптофан, який сприяє виробленню ендорфінів (їх  ще називають гормонами щастя).

Любителі шоколаду пов’язують вживання цього продукту з насолодою і задоволенням.

Протягом сотень років шоколаду приписували здатність піднімати настрій, стимулювати фізичну активність та усувати почуття тривоги. Крім того, вважалося, що шоколад збуджує і впливає на сексуальну поведінку. Ці дивовижні властивості були підтверджені дослідженнями, проведеними в наші дні.

Шоколад здатний збільшити вироблення серотоніну – гормону щастя, через брак якого людина може відчувати депресію. Ще один гормон щастя – ендорфін, – знімає психологічну напругу і біль. Цей гормон діє подібно опіатів – наркотичних речовин. Зменшує стрес і наявність цукру в шоколадній плитці. Правда, всього повинно бути в міру.

Вчені радять вживати шоколад високої якості, при виробництві якого використовувалася велика кількість какао-бобів, а не дешеві цукерки в яких занадто багато цукру і насичених жирів, шкідливих для фігури. Радиться приймати чорний шоколад замість молочного – він швидше подає імпульси в мозок.

В ході досліджень виявлено присутність в шоколаді анандаміна. Це нейротрансмиттер, що викликає ейфорію. Його дія прирівнюється до дії конопель. При цьому шоколад не викликає звикання, інтоксикації і яких-небудь ще побічних ефектів, що робить його просто незамінним продуктом для частого вживання.

Джерело: https://bit.ly/2RlWpkh