Вчені з Королівського коледжу Лондона назвали сім симптомів коронавірусу, на які варто звернути особливу увагу.

В той же час експерти відзначають, що у кожного п’ятого пацієнта лікарі не зафіксували «класичних» ознак захворювання. Про це повідомляє Daily Express.

Фахівці розповіли, що, крім трьох «класичних» симптомів вірусу таких, як лихоманка, кашель, втрата смаку та нюху, є ще кілька ознак захворювання.
Вчені порадили особливу увагу приділити головним болям, слабкості, втраті апетиту, болю в м’язах, діареї, сплутаності свідомості і висипу на шкірі.

При цьому експерти відзначили, що у кожного п’ятого пацієнта лікарі не зафіксували «класичних» ознак захворювання. Вони підкреслили, що при прояві будь-якого з цих симптомів слід самоізолюватись і якомога швидше пройти тест.

Раніше лікарі в США виявили новий рідкісний, але небезпечний симптом коронавірусу, який спостерігався у кількох хворих з Covid-19 в Нью-Йорку.

Як зазначає портал BGR, за два місяці медики в Нью-Йорку зафіксували три випадки, коли у заражених коронавірусом пацієнтів виникав такий симптом, як кератит – запалення рогівки. Надалі інфекція у всіх трьох поширилася на внутрішні оболонки очного яблука, викликавши ендофтальміт.