22 квітня – Всесвітній День Землі.
Вперше День Землі було відзначено у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня.
Мета – єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цей день дає нам привід  замислитися про те, як ми поводимося в оточуючому нас середовищі. Адже у результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.
РОНМБ підготувала 5 цікавих фактів про Землю.
1. Земля з’явилась понад 4,5 млрд років тому.

До того, як на планеті з’явилося перші прояви життя, від її народження пройшло ще декілька тисяч мільйонів років. Люди з’явилися близько 4 млн. років тому назад. За геологічними мірками, це зовсім нещодавно.

2. Поверхня Землі лише на 30% складається з континентальної кори. 70% поверхні планети займає вода. Саме через це з космосу наша Планета здається блакитною. Так виникла ще одна назва Землі – Блакитна планета.

3. Товщина земної кори становить від 35 до 75 км. Точний розмір залежить від місцевості. У горах цей шар товстіший.
4. Залізо, кисень, магній та кремній – основні елементи з яких складається наша Планета.
5. Наукові дослідження свідчать, що температура внутрішнього ядра Землі близько до температури Сонця. Згідно з новими оцінками внутрішніх шарів нашої планети,  реальна температура ядра  може бути близька до 6000 градусів – приблизно така ж температура на поверхні Сонця.