У середу, 17 лютого о 15:00 у Рівненській обласній науковій медичній бібліотеці відбудеться презентація книги Людмили Марчук «Микола Сивий. В ім’я життя».
Під час презентації, авторка познайомить усіх присутніх з роздумами та спогадами про життєвий шлях та професійне сходження, труднощі й висоти, школу успіху ветерана медичної галузі Рівненщини, головного лікаря санаторію «Червона калина», Заслуженого лікаря України, Лауреата Державної премії України Миколи Юрійовича Сивого.
Книга створена на основі ряду проведених з ним інтерв’ю, коментарів його друзів, колег та підлеглих, унікальних матеріалів з його особистого архіву, фільмів, публікації про нього та санаторій «Червона калина» у ЗМІ. Видання багато ілюстроване фотографіями з сімейного альбому та санаторію «Червона калина».
Подія відбудеться у читальному залі Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки, що знаходиться за адресою: вул. Котляревського, 2.
Організатор: Рівненська обласна наукова медична бібліотека та Санаторій «Червона калина».
Довідки за тел.: (0362) 63 77 77
May be an image of 3 людини, people standing та текст «людмила марчук микола сивий Ð IM'I людмила марчук микола сивий Ð ім'я життя презентаця книги микола сивий Ð IM'я життя 17 лютого 15:00 вхід выльний M. рівне вул. котляревського, рівненська обласна наукова медична бблотека свтлина олександра харвата»