Як відомо, шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, жінки – через вуха. Наша королева десертів, завідувачка відділу комплектування Вікторія Гетманчук, гармонійно поєднала ці стежки цікавим майстеркласом, присвяченим Дню весни і любові.
Ще звечора Вікторія напекла смачного медового печива у формі вісімок та капель, “накрутила” домашнього зефіру та безе, все дбайливо розклала у контейнери, підготувала інгредієнти для крем-чізу, щоб вже зранку ми змогли зайнятися створенням кулінарних шедеврів.
May be an image of їжа та у приміщенні
Хто б міг подумати, що змішавши у потрібних пропорціях вершковий сир, вершки та цукрову пудру, вийде легкий наче хмаринка, й дуже смачний крем. Ми усі по черзі, під наглядом коуча, самостійно його виготовляли та наповнювали ним кондитерські мішки.
May be an image of 2 людини та у приміщенні
Хтось тримав кондитерський мішок перший раз в житті, й був приємно вражений коли в результаті виходила краса. А хтось, вже професійною рукою, “малював” на медових коржах сади з різнокольорових квітів, додаючи горішками, рахат-лукум, сухофрукти, зефір та безе.
May be an image of 2 людини, люди стоять та у приміщенні
Було приємно чути від колег похвалу та нею надихатися. Отож шлях до наших сердець, цей МК знайшов й залишився у них приємними спогадами. Зовсім скоро, ми й поласуємо цими десертами handmade й пригостимо ними наших чоловіків, щоб і їм було солодко.
May be an image of їжа та квітка